Profesjonalny sklep internetowy

Inwestycja na przyszłość.

Pomysł na biznes

Zainwestuj w swój oryginalny sklep internetowy bez żadnych abonamentów.

Jest to inwestycja na lata która przyniesie Ci wiele korzyści!

pomysł na biznes

hurtPRO

Twój pomysł na biznes. Otwórz swój własny indywidualny sklep internetowy już z gotowym towarem! Wysyłkę pozostaw innym - a Ty ciesz się nowymi zamówieniami z dowolnego miejsca na świecie.

dobry biznes

Fulfillment

Odmiana systemu hurtPRO - jeżeli posiadasz własny towar a masz problem z magazynowaniem - to ta oferta jest dla Ciebie. Czyli obsługa procesów magazynowych przez zewnętrzną firmę - magazynowanie, wysyłka, pakowanie, obsługa zwrotów, jest po stronie zewnętrznej firmy - więc Ty możesz zająć się rozwijaniem swojego biznesu.

Kurierzy

Dzięki naszemu systemowi bardzo prosto zamówisz kuriera pod swoje drzwi. Zapakuj towar, wydrukuj list przewozowy, wypełnij prosty formularz a za chwilę pojawi się u Ciebie kurier po odbiór przesyłki.

NOWOŚĆ! Call Center

Możliwość stworzenia systemu Call Center (chat, oddzielne numery telefonów, fax, numery wewnętrzne, infolinia)

Sklep z ubraniami? częściami motoryzacyjnymi? elektroniką? nic prostszego:

Nie musisz inwestować w asortyment oraz magazyn!

Partnerzy zagraniczni jak i z Polski!

Nie tylko sklep internetowy: masz nasze pełne wsparcie w biznesie -począwszy od pomocy w założeniu firmy po kontakty z Twoimi klientami!

Przedstawione wyżej hurtownie nie są wszystkimi hurtowniami. Jesteśmy w stanie zintegrować sklep z każdą hurtownią/producentem. Podczas współpracy z nami otrzymujesz pełne wsparcie biznesowe - poszukujemy dla Ciebie odpowiednich partnerów handlowych, negocjujemy a nawet wdrażamy dla nich dedykowane oprogramownanie, tylko po to aby Twój sklep miał oryginalny produkt - tak, tak! Nie jest sztuką otworzyć sklep, sztuką jest to zobić tak aby nie stracić! Oryginalny asortyment to jeden z kluczy do sukcesu.


Jesteśmy już 14 lat na rynku


Twój biznes pod klucz. Zrobimy większość rzeczy za Ciebie! Masz nasze pełne wsparcie.


Zobacz jak może wyglądać Twój biznes:


Do rzeczy! ˅

Przykłady realizacji: DLA DOMU, BIO ŻYWNOŚĆ, SUKIENKI, TOREBKI, WYROBY SKÓRZANE, MOTORYZACJA, oraz wiele, wiele więcej...

Jak to wygląda w 4 krokach


pomysł na firmę

Klienci mówią o nas

Definicja: hurtPRO model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Podobnie jak w przypadku całego handlu detalicznego, sprzedawca osiąga zysk z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną.

Jak wyeksponować produkty, aby dobrze się sprzedawały? Sklepy internetowe, które projektujemy pozwolą Ci z impetem wejść na rynek e-handlu, zadowolić klientów i zarabiać. Wszystko to z intuicyjnym systemem pozwalającym szybko i sprawnie uaktualniać ofertę sprzedażową. Nasze sklepy charakteryzuje przejrzysta struktura, pozwalająca każdemu w łatwy sposób znaleźć interesujący go produkt. Klient może dokonywać transakcji przy pomocy gotówki, karty płatniczej, lub przelewu bankowego. Wszystko z olbrzymią dozą bezpieczeństwa i pewności.


Zobacz jak wygląda zaplecze sklepu

Każdy sklep wyświetlany jest na urządzeniach mobilnych - zarówno panel administracyjny jak i Front Office co zwiększa możliwości sprzedażowe.

Pamiętaj! stworzenie sklepu to nie wszystko. Dlatego po wydaniu projektu nie zostawimy Cię z nim samego! Pomożemy w promocji, obsłudze, szkoleniu.

Wersja MULTISTORE STZpresta

Multistore to zaawansowane narzędzie pozwalające na tworzenie dowolnej liczby sklepów na niezależnych domenach zarządzanych z jednego panelu administracyjnego.


Zalety MULTISTORE STZpresta

Możliwości sklepu są praktycznie nieograniczone. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcjonalności:

Jak zacząć:

  • Uzgadniamy profil marki/sklepu

  • Podpisujemy umowę wraz z gwarancją

  • Wdrażamy system, podpisujemy umowy z hurtowniami, tworzymy Twoją markę

  • Wydajemy projekt

  • Wspomagamy, szkolimy, doradzamy (5 letnia pomoc po-wdrożeniowa)

  • Promujemy Twoją markę